بنیامین بهادری خواننده ی خوش استایل و محبوب موسیقی پاپ ایران که بعد از متولد شدن فرزند دومش (بن سان) از عرصه ی موسیقی دور شده بود و به همراه خانواده اش به آمریکا سفر کرده بود، دوباره و‌ با تغییری جدید پا به عرصه ی موسیقی گذاشت.

بنیامین که حدود یک سال از موسیقی و فعالیت های هنری فاصله گرفته بود، در تاریخ پانزدهم دی ماه و پس از مدت ها در اردبیل به روی صحنه رفت.

سانس اول این برنامه در مدت زمان کوتاهی سولد اوت شد که این استقبال باعث تمدید سانس دوم این برنامه شد.

اما در اردبیل اتفاق تازه ی دیگری هم افتاد و آن تغییر در گروه بنیامین موزیک بود که از نکات قابل توجه این تغییر حضور نوازنده های خانم بود .

اسامی گروه جدید بنیامین موزیک: علی منصوری(رهبر ارکستر، پیانو، کیبورد)- استیو آوانسیان(گیتار الکتریک، همخوان)- محمد موجر لو(گیتار آکوستیک، همخوان)- مژگان ابوالفتحی(پرکاشن)- امیرعلی ماسوریان(گیتار بیس)- نگین پارسا(گیتار الکتریک، همخوان)- فراز مظفری(درامز)

به گفته بنیامین بهادری، تور ایران این خواننده در شهرهای خرم آباد، کرمان، اصفهان، بندرعباس، شیراز، بوشهر و … ادامه می یابد.

گفتنی است قطعه جدید این هنرمند به زودی منتشر می شود و به گفته ی وی: « یکی از قطعات خوب روزگار آماده شده»، ترانه این قطعه را خود بنیامین سروده و آهنگسازی آن به عهده ی پیام شمس بوده است.

 

 

گزارش: ابوالفضل ثابتی