شنبه ۹ دی‌ماه کنسرت کاوه آفاق برگزار شد، عضو سابق گروه the ways (که از اولین گروه‌های راک ایرانی  محسوب میشود) با استقبال گرم و خوبی روبرو شد و تمامی بلیط هایش فروش رفت.

در کنار قطعات زیبایی که اجرا شد و هنرنمایی کاوه آفاق که در ادامه به آن می پردازیم، سه نکته‌ی قابل توجه در این اجرا شنونده را جذب خود می کرد. اولین نکته، نوازندگی فوق‌العاده آندره خاچیکیان(گیتار الکتریک) بود که در بعضی قطعات به شدت شنوندگان را مبهوت می ساخت. دومین نکته، نورپردازی خوب روی صحنه بود و سومین نکته اجرای انیمیشن ها و کلیپ های تصویری که متناسب با هر قطعه پخش می شد.

در کنسرت کاوه آفاق با پارادوکس جالبی روبرو می شوید. سبک‌ راک ذاتا شلوغ است، پر از هیجان،  اعتراض و … . آفاق با هنرمندی تمام، چنان با احساس می خواند که با وجود تمام این هیجانات، در شنونده قلیان احساس ایجاد می کند.

نکته‌ی ظریفی که در این میان شاید کمتر به آن توجه شود اما بزرگ است و قابل احترام، میهن‌پرستی و پایداری کاوه آفاق است. ارزش گذاری وی برای کشورش و اقوام مختلف، پرچمی که همیشه در دستانش است و به آن عشق می ورزد.

در این اجرا آندره خاچیکیان و شهاب آفاقی (گیتار الکتریک)، پیام زمانی (درامز)، مهرداد حامدی (گیتار باس)٬ آرمان مهربان (سینتی سایزر) و آرمان تبریزیان (گیتار) هنر‌نمایی کردند.

در این کنسرت قطعاتی از آلبوم های قدیمی و همچنین چند قطعه از آلبوم بعدی کاوه آفاق اجرا شد. قطعاتی چون اتاق آبی، عطر تو، حق من این نبود، خواب بازی، حسش نیست، عبور، شال و … . همچنین دو قطعه‌ی ملودی و باشگاه بازنده ها که در آلبوم جدید وی منتشر خواهد شد‌.

کاوه آفاق با بیان توضیحاتی در مورد دوران جنگ و شیمیایی شدن شهرستان‌های استان کرمانشاه، قطعه ی شهر من کو را به شهدای شهرستان سردشت تقدیم کرد. همچنین قطعه ی باشگاه بازنده‌ها را در حمایت از  نوازندگان خیابانی اجرا نمودند.

در این کنسرت میهمانان ویژه‌ای از قشر هنرمندان حضور داشتند، رستاک حلاج، بهاره رهنما، مسعود فروتن، محمد شیروانی، محید برزگر و نازنین بیاتی.

همچنین کاوه آفاق از اصحاب رسانه و گزارشگران بخاطر همیشه در صحنه بودن و کمک به معرفی هنرمندان در جامعه، تشکر ویژه‌ای به عمل آورد.

 

 

گزارش: سحر بغدادی