دوشنبه چهارم دی ماه مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی میزبان اصحاب رسانه در نشست خبری کنسرت گروه بادران بود.

این گروه کار خود را از دی ماه ۹۴ شروع کرد که اعضای آن میثاق دومیرانی سرپرست آهنگسازی،حمید موحدنژاد گیتاربیس،عماد قشمی پیانو،نوید عرب سنتور،سروش بزازی پرکاشن، پرهام علیزاده خواننده،علی فرازمند نوازنده درامز و سرپرست گروه،علی روحانی مدیر برنامه گروه هستند.

نهم دی ماه کنسرت گروه موسیقی بادران در سالن اصلی برج آزادی به تهیه کنندگی مهدی خانمحمدی برگزار خواهد شد.

اولین آلبوم این گروه در حال تهیه و تا اوایل سال آینده به بازار خواهد آمد. در این آلبوم، قطعات تولید شده ۱۸ قطعه می باشد که ۱۰ قطعه آن در آلبوم و ۸ قطعه به صورت تک آهنگ منتشر خواهند شد.

بیشتر صحبت های اعضای گروه حول محور بداهه نوازی های قطعات صورت گرفت و گفته شد تمامی گروه در تهیه ی یک قطعه شرکت دارند و به همین دلیل است که نام یک نفر به عنوان آهنگساز و تنظیم کننده بیان نمی شود.
در تمامی قطعات سلایق گروه بررسی می شود و سپس قطعه شکل می گیرد.
همچنین گفته شد در ابتدا شعر و گفتار اهمیت ندارد و ابتدا موسیقی برای ما مهم است و ما برعکس گروه های دیگر ابتدا از آهنگ شروع می کنیم و بعد با توجه به آهنگ شعر را انتخاب می کنیم.
همچنین با توجه به هم اسم بودن گروه با یکی از شرکت های اینترنتی سوالی که از گروه مطرح شد این بود که آیا گروه موسیقی بادران زیرمجموعه این شرکت است؟
علی فرازمند در جواب گفت: بادران به معنای فرشته حرکت دهنده باد می باشد و هیچگونه ارتباطی با شرکت هم نام نداریم.

گروه بادران تا کنون پنج قطعه را منتشر کردند که قطعه “شما” اولین آهنگ منتشر شده این گروه است.
لازم به ذکر است این گروه تا کنون در سالن هایی مانند تالار اندیشه و چارسو و اجراهای ارگانی و همچنین شهر گنبد اجرا داشته اند.

علاقمندان برای تهیه ی بلیط کنسرت گروه بادران می توانند به سایت ایران کنسرت مراجعه کنند که از هفته گذشته نیز بلیط فروشی این کنسرت شروع شده است.

 

گزارش: سپیده ثابتی

عکاس: حسام موسوی نژاد