از قونیه تا بلخ از تهران تا کراکف عنوان برنامه ایست بر اساس البوم مولاناجان با آواز صادق شیخ زاده و موسیقی سیاوش عبدی که هم اکنون با همراهی ماریوش کلوح از کشور لهستان شهر کراکف ( خواننده اپرا ، نوازنده سه تار و تنبور و آهنگساز ) در ٢٧ آذر ماه در فرهنگسرای ارسباران به روی صحنه می رود.

ماریوش کلوح که قبل از این البوم قلبها را در ایران و لهستان منتشر کرده است صادق شیخ زاده را در خوانش قطعاتی از البوم مولاناجان با موسیقی سیاوش عبدی همراهی می کند ، ضمن اینکه این خواننده و اهنگساز لهستانی قطعاتی از ساخته های البوم قلبها را نیز به روی صحنه خواهد آورد.

گفتنی است آلبوم مولانا جان سومین آلبوم موسیقی صادق شیخ زاده( خواننده آواز اصیل ایرانی)  و نخستین آلبوم سیاوش عبدی ( آهنگساز و نوازنده تنبک ) به اهتمام استاد محمد ذوالنوری  میباشد که  تماما براساس اشعار مولانا  بوده  و شهریور ماه همراه با کنسرتی در فرهنگسرای نیاوران رونمایی و اجرا گردید .

این برنامه که شامل ١۴ قطعه میباشد در فضاهای موسیقی مقامی تنبوری ، فواصل نوا، شور و افشاری توسط دو خواننده ایرانی و لهستانی تماما بر روی اشعار مولانا اجرا خواهد شد و از تمایزات این دو اجرای توامان تفاوت برداشت اقلیمهای متفاوت از سروده های مولانای رومی خواهد بود.

از بلخ تا قونیه از تهران تا کراکف را ، ماریوش کلوح : نوازنده سه تار ، تنبور و آواز، صادق شیخ زاده : آواز . سیاوش عبدی: موسیقی و نوازندگی تنبک ، بهنوش کاظم زاده : کمانچه، کیارش بیات : تار ، سجاد سقایی: عود و مریم شهریاری: دف ساعت ٢٠ تاریخ ٢٧ آذر ماه با اشعار مولانا در فرهنگسرای ارسباران اجرا خواهند کرد.