اشوان روی موج احساس عاشقانه هایش / گزارش اختصاصی از کنسرت اشوان در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران

کنسرت «اشوان» خواننده جوان پاپ در شامگاه یک شنبه ۱۹ آذر ماه طی دوسانس به همت موسسه فرهنگی هنری «آوای دوران» و تهیه کنندگی «رسول ترابی» در نمایشگاه بین المللی تهران به روی صحنه رفت.

 این خواننده با اجرای خاص و متفاوت خود، شب خاطره انگیزی را برای هواداران خود رقم زد و بار دیگر ثابت کرد که در موسیقی و اجرای زنده، حرف های زیادی برای گفتن دارد.

در این کنسرت اعضای گروه لباس های یک دست و به رنگ شبرنگ پوشیده بودند که ایده و طراحی این کار توسط برادر کوچک اشوان انجام شده بود.

اشوان با اجرای قطعه «شمع ها رو روشن کن» به روی صحنه آمد و با اجرای پر انرژی این اثر از همان ابتدا شور و هیجان خاصی را در سالن به وجود آورد.

در ادامه برنامه، وی قطعات خاص و پر طرفدار خود را همچون: «حواست نیست»، «بعد من»، «تنها شدم»، «دوباره تو »، «منو دریاب»، «تولد»، «من آدم رویای تو نیستم»، «بهت مریضم»، «چرا گریه کردم»، «تنها شدم»، «چه خوبه حالم»را اجرا کرد که با استقبال کم نظیر روبه رو شد.
اجرای این قطعات با همخوانی بسیار خوبی از سوی هواداران همراه بود.

قطعه «تولد» با همراهی نوازندگان ارکستر زهی همراه بود که حس و حال متفاوتی را برای هواداران ایجاد کرد. همچنین همزمان با اجرای این اثر ویدئو آن نیز برای حضار پخش می شد.

اجرای مجدد قطعات «شمع ها رو روشن کن» و «منو دریاب» حسن ختام این کنسرت بود.

نیما رمضان( رهبر ارکستر ونوازنده گیتار الکتریک)، برنا شفیع زاده(درامز)، آرش سعیدی(گیتار باس)، اشکان آبرون(کیبورد)، سعید شمس(کیبورد) و محسن حسن نیا(ساکسیفون)، اعضای ارکستر اشوان در این کنسرت پاییزی بودند که به هنر نمایی پرداختند.

در ادامه گزارش تصویری سازوقلم از این کنسرت را ملاحظه می فرمایید.

گزارش: ریحانه آزادی

عکاس: فریبا حسنی