در مراسم بزرگداشت مرحوم فرهودی چه گذشت؟

صداهایی که فرهودی جاودانه کرد

در ابتدای مراسم برای مقدمه، یک تیزر کوتاه از ناصر فرهودی پخش شده و پس از آن امیر شاملو به عنوان مجری، مراسم را آغاز کرد.

مراسم با سخنرانی هایی از آقایان سجادی و خشنود ادامه پیدا کرد، سپس نیما مسیحا با اجرای قطعه پروانگی با نوازندگی رضا تاجبخش مراسم را ادامه دادند. رضا تاجبخش پس از اجرا خطاب به میلاد فرهودی اذعان داشت: آدم ها میروند اما مختصاتشان از بین نمیرود و همیشه هست.

پس از آن مجری مراسم وعده ی اجرای مراسم انتخاب بهترین صدا برداری سالانه در آذر ماه هرسال با اعطای تندیس به برگزیدگان توسط استودیو پاپ را داد، همچنین رونمایی از اولین سردیس باحضور ناصر چشم آذر، خانواده فرهودی و چند هنرمند دیگر انجام گرفت.

سپس سالار عقیلی با اجرای آهنگی به نام سپید و سیاه با نوازندگی همسر خود حریر شریعت زاده باعث ایجاد شور و شوق زیادی در جمعیت شد.
سالار عقیلی در ادامه عنوان کرد: از سال ۱۳۷۹ با ناصر فرهودی همکاری داشتم و به دلیل مسلط بودن آن مرحوم بر حرفه اش شرط اکثر قراردادهایم ضبط شدن در استودیو پاپ بوده است. پس از آن ویگن داوودی و همسر ناصر فرهودی سخنرانی کرده و خوانندگانی چون حمید حامی و مهدی یراحی به اجرای موسیقی پرداختند.

در ادامه، مراسم با مستندی زیبا از آثار و صحبت های اطرافیان این استاد مرحوم به پایان رسید.

گزارش: ریحانه عروجی

عکاس: فاطمه پارسا