شب خاطره انگیز ماکان بند رقم خورد

گروه ماکان که متشکل از خوانندگان جوانی همچون امیر مقاره و رهام هادیان است به همراه امیرمیلاد نیکزاد(رهبر ارکستر) و سرپرستی یاشار خسروی برای اولین بار جمعه دهم آذرماه طی دوسانس به همت موسسه آوازی نو به مدیریت مهندس اردستانی در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی به روی صحنه رفتند و شب خاطره انگیزی را برای هواداران خود رقم زدند.

صحنه ی این کنسرت که به صورت متفاوت با ال ای دی طراحی شده بود نشان از یک اجرای باانرژی و برنامه ریزی شده برای مخاطبان می داد.

در ابتدای برنامه امیرمیلاد نیکزاد و یاشار خسروی به روی صحنه آمدند و ریمیکسی از قطعات این گروه را اجرا کردند.

سپس امیرمقاره و رهام هادیان به روی صحنه آمده و قطعه “نرو” را اجرا کردند سپس بدون وقفه سراغ قطعه بعدی که ” بازیچه” بود رفتند.

بعد از اجرای این قطعات گروه ماکان به حضار خوش آمد گفته و بدون وقفه قطعات پرطرفدار خود همچون: چشای تو، بارون، پنجره، این خیابونا، دلگیری، دیوونه بازی، خانومم، یه لحظه نگام کن و … را برای حاضرین اجرا کردند.

در فواصل برنامه گروه صحنه را ترک کرده و یاشار خسروی به همراه امیرمیلاد نیکزاد قطعه ی بی کلامی را نواخته و آن را به هموطنان زلزله زده کرمانشاه تقدیم کردند. کمی بعد رهام هادیان بر روی صحنه حاضر شد و یک قطعه اسپانیایی را برای حاضرین اجرا کرد.

قبل از اجرای پرطرفدار ترین قطعه این گروه که “هربار این درو” می باشد ماکان بند عنوان کرد که خبر بدی را می خواهد به حضار بدهد و آن اینکه قطعه هرباراین درو اجرا نشده و به جای آن قطعه ی غمگینی مشابه این قطعه اجرا می شود که این خبر با اعتراض حاضرین همراه شد اما چندلحظه بعد این قطعه پرطرفدار نواخته شد و حضار با انرژی بسیار گروه ماکان را همراهی کردند.

مجید عطرلی(گیتار بیس)، علی الماسی(گیتار)، سهیل اباذری(کیبورد)، احمد عباس نیا(درامز)، مهران فرشباف (پرکاشن) و انوشیروان تقوی(گیتار) در این اجرا، ماکان بند را همراهی کردند.

از مهمانان ویژه این کنسرت در سانس دوم می توان به شیده معاونی اشاره کرد.

لازم به ذکر است این کنسرت برای ۲۸ و ۲۹ آذر ماه در برج میلاد تمدید خواهد شد.

گزارش: بهارمینو
عکاس: زنبق طبیب زاده