در آخرین روز از بهمن ماه ۹۵ جلسه ی رونمایی از اولین آلبوم موسیقی محمدرضا فروتن بازیگر محبوب و سرشناس سینما با عنوان “می فهممت” در تالار وحدت برگزار شد.

 

تیم حراستی تالار وحدت از ابتدا با برخورد با خبرنگاران و عکاسان مراجعه کننده از ورود آنها جلوگیری می کردند که با رسیدگی مهدی عسکری ، مدیر روابط عمومی این برنامه مشکل تا حدودی رفع شد.

 

محمدرضا فروتن با تاخیر چند دقیقه ای خود را به سالن رساند و پس از خوش آمد گویی به میهمانانش به سالن کنفرانس مطبوعاتی رفت و در جمع خبرنگاران حاضر شد.

 

در ابتدای جلسه بیوگرافی شرکت دارویی عبیدی که اسپانسر محمد رضا فروتن در آلبوم “میفهممت” نیز هست به صورت یک کلیپ چند دقیقه ای با صدای خود این هنرمند پخش شد و سخنرانی دو تن از مدیران این شرکت آغاز شد.

 

این جلسه که با سالگرد هفتاد سالگی شرکت عبیدی همزمان بود بهانه ای شد تا خبرنگاران رسانه های پزشکی و دارویی سوالات خود را در این باره از مدیر روابط عمومی عبیدی بپرسند.

 
سپس در قسمت هایی از این برنامه ویدیوکلیپ قطعه ی “روزای مرگ عشق” پخش شد.

 

محمد رضا فروتن با عذر خواهی از تاخیر چند دقیقه ای اش صحبت های خود را با تشکر از مردمی که از انتشار آلبوم استقبال کردند شروع کرد و در ادامه از شرکت دارویی عبیدی برای حمایت های بی دریغش برای انتشار آلبوم می فهممت و از عوامل تهیه ی این آلبوم تشکر کرد.

 

وی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران در مورد همکاری اش با عبیدی گفت: تمامی قطعات کار شده در این آلبوم با یک هدف روانشناختی ساخته شده اند که حتی ترانه های آن نیز از دکتر افشین یداللهی است که خود از روانشناسان خوب و کار بلد این حوزه است و همکاری با یک روانشناس ترانه سرا بهترین اتفاق آلبوم “می فهممت” بود.

 

فروتن درباره ی انتقاداتی که به حضورش در عرصه ی خوانندگی می شد نیز اشاره کرد و گفت: “من همیشه کاری که دوست داشتم را انجام داده ام. خوانندگی کاری بود که دوست داشتم قبل از مرگم حتی برای یک بار آن را تجربه کنم و یک اثر از خود در این زمینه به جا بگذارم.”

خداروشکر این مدت و در فضای مجازی آنقدر لطف و محبت مردم نسبت به این اثر را دیده ام که به این قضاوت ها زیاد توجه نمیکنم و کاری که فکر میکنم درست است را انجام می دهم.

 

در پایان فروتن با تقدیر و تشکر از حضور خبرنگاران و عکاسان از آنها برای حضور در جشن رونمایی آلبوم خود دعوت کرد.

 

افشین یداللهی ترانه سرا،بابک زرین آهنگساز و امیرمیلاد نیکزاد تنظیم کننده از عوامل آلبوم میفهممت هستند که در این جلسه حضور داشتند.

 

محمدرضافروتن در این مراسم میزبان جمعی از هنرمندان سرشناس نیز بود که از آنها میتوان به استاد محمدعلی بهمنی، سالار عقیلی،اندیشه فولادوند،یاشار خسروی،سید جواد یحیوی و احمد امیرخلیلی اشاره کرد.

 

جلسه ی رونمایی “میفهممت” با جشنی که به مناسبت هفتاد سالگی شرکت داروسازی عبیدی با اجرای سید جواد یحیوی و اجرای زنده ی گروه موسیقی پالت برگزار شد به پایان رسید.

 گزارش:حانیه امین آبادی

عکاس: نیلوفر مفیدی