دوشنبه سی ام مرداد، آخرین روز مرحله مقدماتی اولین جشنواره موسیقی خیابانی با عنوان “صدای پیاده رو” با اجرای چهار گروه و استقبال خوب مردم همانند روزهای قبل در کافه دیاموند برگزار شد.

گروه “آس و پاس ها” به عنوان اولین اجرا با اعضای گروه که حمیدرضا تهی دست(خواننده و سرپرست گروه)، سهیل کارساز(گیتار)، آرش غفاری(گیتار)، ساسان کارساز(کوبه ای) و سهیل اسبلجی(کوبه ای) اعضای آن را تشکیل می دهند، به جایگاه آمدند.

“گاماس” گروهی با سبک موسیقی بی کلام در چارچوب ambient و chillout، دومین گروهی بودند که برنامه قطعات خود را برای حضار اجرا کردند. ایمان بیات، آرمین زندی نژاد، پویا علی اکبر، محمد زند و علی صفارزاده اعضای این گروه را تشکیل می دهند.

در ادامه امید طهماسبی به صورت تک نفره به جایگاه آمده و با گیتار چند قطعه پاپ را برای مخاطبان اجرا کرد.

آخرین اجرای مرحله مقدماتی، اجرای گروه “on the ground” بود که با اعضای خود به نام های: روزبه شهروزی(درامز)، اشکان شیرالی(گیتار باس)، مجید احسانی(گیتار الکتریک) و ایلیا تاجیک(خواننده و نوازنده گیتار الکتریک) به سرپرستی علیرضا تاجیک، بود و با سبک بلوز که به گفته خودشان یک سبک متفاوت و هیجان انگیز است، حضار را به وجد آوردند.

بدین ترتیب مرحله ی مقدماتی این جشنواره به اتمام رسید و هشتم شهریور ماه مرحله نهایی با حضور گروه های منتخب برگزار می شود.

علاقه مندان برای رای دادن به گروه مورد نظر خود می توانند به کانال تلگرام @sazoghalam مراجعه نمایند.
 
به زودی گزارش تصویری کامل از این برنامه در سایت قرار خواهد گرفت.
گزارش: بهارمینو