در دومین روز “صدای پیاده رو” چه گذشت؟

به همت سایت خبری تحلیلی سازوقلم دومین روز از جشنواره موسیقی خیابانی با عنوان “صدای پیاده رو”، یکشنبه ۲۹ مرداد ماه در کافه دیاموند برگزار شد.

گروه های شرکت کننده در این روز آثار خود را برای حاضرین اجرا کردند.

گروه huferband معروف به شیخ بند با سبک موسیقی سنتی، به عنوان اولین گروه به جایگاه آمدند و برنامه خود را اجرا کردند. آیدین شیخ(نوازنده دف، خواننده و سرپرست گروه) و کاوه گائنی (نوازنده سه تار) اعضای این گروه را تشکیل می دادند.

در ادامه میثم آزاد، به صورت تک نفره به همراه گیتار کلاسیک، قطعه های پاپ قدیمی و جدید را برای علاقه مندان اجرا کرد.

در فواصل برنامه، مجری توضیحاتی راجع به اپلیکیشن نواک که به عنوان یکی از حامیان این جشنواره حضور دارد، را به حضار داد. در این اپلیکیشن می توانید فیلم های اجرای گروه ها را در روز های برگزاری جشنواره، ببینید.

گروه بعدی که نوبت به اجرای آنان رسید، گروه “پرانتز” به سرپرستی رامین شایگان، بود که اعضای آن را رامین شایگان، آرن فتحی، سینا هوشمند، بهزاد بلورچی و یاسین نوروزی تشکیل می دهند و سازهایشان شامل گیتار آکوستیک، گیتار الکتریک، گیتار بیس، درامز و کاخن بود.

سامان بیات(نوازنده دف) و محسن حسینخانی(نوازنده سه تار) با سبک سنتی اعضای گروه “۹۵” را تشکیل می دهند که به عنوان گروه بعدی به جایگاه آمده و قطعات بی کلام خود را برای حضار اجرا کردند.

حسن ختام دومین روز این جشنواره اجرای گروه ” Rising star” به سرپرستی هانی هدایتی فر و اعضای گروه شامل: هانی هدایتی فر، فرهاد طلوع، مهدی مولایی، ابراهیم موسی پور، سام کرمی و محمد فدایی بود که این اجرا در غیاب چند تن از اعضای گروهشان اجرا و با استقبال حضار روبرو شد.

آخرین روز از مرحله مقدماتی جشنواره “صدای پیاده رو”، دوشنبه سی ام مرداد ماه برگزار شده و با رای گیری در کانال تلگرام سازوقلم، فینالیست های این دوره از جشنواره مشخص می شوند.

علاقه مندان برای تهیه بلیت می توانند به سایت sazoghalam.ir یا Evand.com و همچنین برای رای دادن به گروه مورد نظر خود به کانال تلگرام @sazoghalam مراجعه نمایند.

 

 

گزارش: بهارمینو