اولین روز “صدای پیاده رو” با استقبال بی نظیر مردم برگزار شد

در روز افتتاحیه اولین دوره جشنواره موسیقی خیابانی با اجرای رسول مرشدلو که در کافه دیاموند برگزار شد، ۵ گروه به اجرای برنامه پرداختند.

گروه های موسیقی در این برنامه که با استقبال پرشور مردم برگزار شد، منتخبی از آثار خود را برای علاقه مندان اجرا کردند.

محمد فخاری زواره(نوازنده ویولا و گیتار)، کیان هدایتی(نوازنده ساز کوبه ای و همخوان)، احسان یزدانی(نوازنده گیتار فلامنکو و الکتریک)، سینا رمضانیان(نوازنده ویولن سل)و سروش قباسی(نوازنده ویلن) که گروه “سپتا” را تشکیل می دهند به سرپرستی محمد فخاری زواره، به عنوان اولین گروه در اولین روز این جشنواره برای مخاطبان اجرا کردند.

گروه “آنسامبل جیپسی جز تهران” با اعضای خود به نام های: سعیدشمس(کلارینت)، سروش جلیلپور(گیتار)، سپیده جلیلپور(گیتار) و مهرداد مهدی(آکاردیون) به سرپرستی سعید شمس، دومین گروهی بودند که برای حاضرین آثار خود را اجرا کردند.

سومین گروهی که به اجرای برنامه پرداخت، گروه “بندهش” که سهند بهادری(گیتار الکتریک و گیتار آکوستیک)، بهنام مهرانفر(گیتار الکتریک و گیتار آکوستیک)، سعید شمس(ساکسفون و کلارینت)، امین جوان(گیتار بیس) و علی حیدرپور(درامز) اعضای آن را تشکیل می دهند به سرپرستی سهند بهادری، بود.

در ادامه گروه “ریوار” به سرپرستی پویا صادق نوری که  اعضای آن را پویا صادق نوری(نوازنده گیتار آکوستیک و خواننده)، پارسا شاهمردی(نوازنده ویولن)، مهربد مرادخانی(نوازنده تار و سه تار) و مهدی صولتی(نوازنده درامز) تشکیل می دهند، برای اجرای برنامه به جایگاه آمدند.

آخرین گروهی که در روز افتتاحیه برای مخاطبان به اجرای برنامه پرداخت، گروه “هیچ” به سرپرستی مرتضی کشت پرور، با سازهای عجیبی همچون: کاخن، دیدجریدو، زنبورک، تنبک، بیتباکس، هنگ درام و گیتار بیس که مرتضی کشت پرور، علی بهلولی، سامان مقیسه، امیر صمدی و مسعود موسی زاده با هنرمندی آن ها را نواختند، بود.

یکی از مهمانان ویژه اولین روز برگزاری این جشنواره، مجید امیری(نوازنده گیتار الکتریک) بود که در فواصل برنامه به اجرای برنامه پرداخت.

شایان ذکر است در اولین روز جشنواره موسیقی خیابانی با عنوان صدای پیاده رو، استقبال مردم چشمگیر بوده و بسیاری اجراها را ایستاده تماشا و گروه ها را تشویق کردند.

این جشنواره در روزهای بیست و نهم و سی ام مرداد ماه نیز ادامه دارد و علاقه مندان برای تهیه بلیت میتوانند به سایت sazoghalam.ir و Evand.com مراجعه نمایند.

 

 

گزارش: بهارمینو