بابک جهانبخش بیست و سوم مرداد ماه، طی دو سانس به همت شرکت اکسیرنوین و به مدیریت محمدرضا خانزاده در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران به روی صحنه رفت.

سانس اول این اجرا با یک ساعت تاخیر شروع و بابک جهانبخش با قطعه “دیوونه جان” که یکی از آهنگ های جدید منتشر شده وی است، به روی صحنه آمد.

او بلافاصله بعد از به روی صحنه آمدن، آهنگ را قطع کرده و گفت: عرض سلام دارم خدمت همه ی شما عزیزانم، اصلا متوجه نشدم که آهنگ شروع شده به خاطر همین گفتم حیفه که نخونیمش، یه بار دیگه میزنمیش و اینکه اگر برنامه دیر شروع شد علتش فقط و فقط ترافیک بود، من و گروهم الان ۳ ساعته اینجاییم! و سپس قطعه “دیوونه جان” را دوباره برای حضار اجرا کرد.

بابک جهانبخش بعد از اجرای این قطعه گفت: امیدوارم که امشب یک برنامه خیلی خوب رو در کنار هم داشته باشیم، قطعا این اولین سانسی است که در واقع توی این سری از برنامه هایمان اجرا می کنیم به خاطر همین دو سه تا آهنگ اول یه خورده یک داستانایی پیش میاد تا همه چی بیاد سرجاش، این یک رواله و کاریش هم نمیشه کرد! همیشه اینجوریه ولی به عشق شما پرانرژی ادامه می دهیم.

او در ادامه رمیکس قطعات ” ای دل” و “دوست دارم” را برای مخاطبان خود اجرا نمود.

نوبت به اجرای قطعه “طهران” رسید.
که در اواسط اجرای این قطعه بابک جهانبخش دستور داد موسیقی را قطع کنند و گفت: من اصلا نمی تونم بخونم!
من از شما عذرخواهی می کنم و اشاره ای به تجهیزات صدا کرد و گفت: ای کاش اینا دست خودم بود، حداقل می دونستم باید چیکار کنم! بریم سراغ آهنگ بعدی، ولی من واقعا هیچی نمی شنوم، اهل غر زدن نیستم ولی واقعا هیچی نمی شنوم!

با تمام کم و کاستی های صدابرداری، بابک جهانبخش به صورت فوق العاده برنامه را ادامه داد و گلچینی از قطعات محبوب خود همچون: “تو رو دوست دارم”، “اقرار”، “اکسیژن”، “شاید”، “منو بارون”، “منو نگاه کن”، “یه ساعت فکر راحت”، “برف”، “بی تو میمیرم” و … را در میان استقبال پرشور هواداران اجرا کرد.

همچنین وی قطعه تازه منتشر شده ” تو که حساسی”، که به همراه رضا صادقی خوانده است را برای حضار اجرا کرد و در حین اجرا گفت: جای رضا خالی.

یکی از اتفاقات ویژه این کنسرت حضور ارکستر زهی به سرپرستی علیرضا فواکهی بود که احساس این اجرا را چندبرابر کرده بود.

بابک ریاحی‌پور (گیتاربیس و سرپرست ارکستر)، مسعود همایونی (گیتار الکتریک و گیتار کلاسیک)، انوشیروان تقوی (کیبورد و بک وکال)، بهنام حکیم (بوزوکی و گیتار آکوستیک)، عرفان پاشا (ویولن)، نیما حمیدی(درامز)، مهران فرشباف (سازهای کوبه‌ای) و یاشار خسروی(ساکسیفون) به رهبری رضا تاجبخش (پیانو و کیبورد) در این اجرا، بابک جهانبخش را همراهی کردند.

بابک جهانبخش همچنین از انتشار موزیک ویدئو “دیوونه جان” در چند روز آینده خبر داد.

از جمله مهمانان ویژه این کنسرت در سانس اول می توان به ترلان پروانه، محمدرضا عقیلی و آرزو نبوت اشاره کرد.