شب شنبه ها در دوازدهمین تجربه از دوره جدید خود، شنبه ۲۸ مرداد ماه میزبان پرفورمنس موسیقی “شاهدانِ خموش” در سالن تئاتر مستقل تهران خواهد بود.
مجموعه برنامه ی “شب شنبه ها” هر هفته با رویکرد تجربه های متفاوت و گفتگوهای تازه در باب دیدن و شنیدن اجرا می شود و در اجرای پیش رو میزبان ابوسعید مرضایی و فربد یداللهی خواهد بود.

ابوسعید مرضایی نوازنده سه تار و شورانگیز، بیش از ۳۰ سال است که در عرصه موسیقی فعالیت می کند و تا کنون سه آلبوم موسیقی منتشر کرده و در ضبط و تدوین آثار اساتیدی چون زنده یاد جلال ذوالفنون و زنده یاد همایون خرم همکاری داشته است.

فربد یداللی نوازنده تنبک و سازهای کوبه ای نیز نویسنده سه کتاب آموزشی سازهای کوبه‌ای با نگرشی نو برای سازهای تنبک و کوزه (اودو) است و انتشار ۵ آلبوم موسیقی، طراحی و ساخت دو ساز کوبه ای جدید و … از جمله فعالیت های اوست.

همچنین ابوسعید مرضایی و فربد یداللی با همکاری یکدیگر در سال ۱۳۹۰ آلبوم خاک را منتشر کرده اند که به عنوان بهترین آلبوم بی کلام سال انتخاب شده است.

پرفورمنس موسیقی شاهدانِ خموش، با نوازندگی ابوسعید مرضایی (سه تار و شور انگیز) و فربد یداللهی (تنبک و هنگ اودو) با همراهی اسماعیل مرضایی (نقاش) شامگاه شنبه ۲۸ مرداد از ساعت ۲۲ در سالن تئاتر مستقل تهران روی صحنه می رود.

قرار است در این کنسرت بخشی از آلبوم های آب و خاک به همراه بداهه نوازی اجرا شود.

در این برنامه ها رضا دادویی (طراح و مدیر پروژه)، سیامک قطاعی (مسئول امور اجرایی)، امیر خرازی (مسئول هماهنگی و برنامه ریز)، مونا حمزه (گرافیست) حضور دارند.

علاقمندان می توانند برای تهیه بلیت این اجرا به سایت تیوال به نشانی www.tiwall.com مراجعه کنند.