در دومین هفته از دوره چهارم

شب شنبه ها میزبان اجرای چهار گروه موسیقی می شود

برنامه شب شنبه ها در حالی دومین هفته از دوره چهارم خود را آغاز می کند که اجراهای هفته گذشته اش مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت.

مجموعه برنامه ی “شب شنبه ها” که هر هفته با رویکرد تجربه های متفاوت و گفتگوهای تازه در باب دیدن و شنیدن اجرا می شود، وارد چهارمین دوره برگزاری خود شده است و در نخستین هفته میزبان گروه های آتریا، دث تیون، شکاف و میلاد ملک زاده در سالن تئاتر مستقل تهران بود. این اجراها در سبک موسیقی تلفیقی روی صحنه رفت و با استقبال بسیار خوب مخاطبان مواجه شد.

در شب شنبه دوم این دوره نیز گروه های داتیک و دومیم؛ از ساعت ۲۰:۰۰ شامگاه شنبه ۳۱ تیر ماه، پرفورمنس “خیزشِ خاطره ها” را با موضوع موسیقی، نقاشی و سینما و تاثیرات متقابل آن ها بر یکدیگر روی صحنه خواهند برد. این در حالی است که از ساعت ۲۲:۰۰ گروه های کروم و هومن غفوری با پرفورمنسِ خود تحت عنوان “چتر رویاها” موسیقی را با نقاشی و عکس تلفیق کرده و به اجرای برنامه خواهد پرداخت.

 

در این برنامه ها رضا دادویی (طراح و مدیر پروژه)، سیامک قطاعی (مسئول امور اجرایی)، امیر خرازی (مسئول هماهنگی و برنامه ریز)، مونا حمزه (طراح پوستر و بروشور) حضور دارند. 

علاقمندان می توانند برای تهیه بلیت این اجراها به سایت تیوال به نشانی www.tiwall.com مراجعه کنند.