برنامه شب شنبه ها در حالی دومین هفته از دوره چهارم خود را آغاز می کند که اجراهای هفته گذشته اش مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت.

مجموعه برنامه ی “شب شنبه ها” که هر هفته با رویکرد تجربه های متفاوت و گفتگوهای تازه در باب دیدن و شنیدن اجرا می شود، وارد چهارمین دوره برگزاری خود شده است و در نخستین هفته میزبان گروه های آتریا، دث تیون، شکاف و میلاد ملک زاده در سالن تئاتر مستقل تهران بود. این اجراها در سبک موسیقی تلفیقی روی صحنه رفت و با استقبال بسیار خوب مخاطبان مواجه شد.

در شب شنبه دوم این دوره نیز گروه های داتیک و دومیم؛ از ساعت ۲۰:۰۰ شامگاه شنبه ۳۱ تیر ماه، پرفورمنس “خیزشِ خاطره ها” را با موضوع موسیقی، نقاشی و سینما و تاثیرات متقابل آن ها بر یکدیگر روی صحنه خواهند برد. این در حالی است که از ساعت ۲۲:۰۰ گروه های کروم و هومن غفوری با پرفورمنسِ خود تحت عنوان “چتر رویاها” موسیقی را با نقاشی و عکس تلفیق کرده و به اجرای برنامه خواهد پرداخت.

 

در این برنامه ها رضا دادویی (طراح و مدیر پروژه)، سیامک قطاعی (مسئول امور اجرایی)، امیر خرازی (مسئول هماهنگی و برنامه ریز)، مونا حمزه (طراح پوستر و بروشور) حضور دارند. 

علاقمندان می توانند برای تهیه بلیت این اجراها به سایت تیوال به نشانی www.tiwall.com مراجعه کنند.