مهدی یراحی عصر امروز در حالی از چهارمین آلبوم خود رونمایی کرد که طرفدارانش از ساعت ها قبل در انتظار باز شدن درب های سالن دیپلماتیک اکو بودند.

در همان ساعات اولیه به دلیل استقبال طرفداران یراحی ظرفیت سالن به حداکثر خود رسید و تعداد کثیری از مردم در تمام طول برنامه در اطراف سالن پراکنده بودند.

یراحی با عذر خواهی از وضعیت پیش آمده در سالن علت ظرفیت کم سالن را رزرو بودن سالن های بزرگتر شهر تهران برای برگزاری جلسات ویژه ی جشنواره ی فجر اعلام کرد.

در قسمت هایی از این برنامه مهدی یراحی به معرفی میهمانان ویژه ی خود و عوامل تهیه کننده آینه ی قدی پرداخت که از جمله آنها می توان به حضور روزبه بمانی،احسان نی زن،هومن نامداری،امیرحسین مساح،سعید زمانی،آرش محرابی،زهرا عاملی و امید جامع اشاره کرد.

زهرا عاملی که اجرای این برنامه را برعهده داشت در ابتدای صحبت های خود به دکلمه ی ترانه ی باور نکن که از سروده های خود این ترانه سراست پرداخت و در ادامه از همکاری و دوستی چندین ساله ی خود با مهدی یراحی صحبت کرد.

سپس مهدی یراحی به اجرای چند قطعه از آلبوم جدیدش به نام های شال گردن ، بی دفاع ، نفس و از خود خبر بیار از آلبوم امپراطور پرداخت که با استقبال خوبی از سمت هوادارانش همراه شد.

در آخر یراحی در طبقه ی بالای سالن دیپلماتیک اکو حاضر شد و با تمامی طرفداران حاضر در جشن رونمایی و امضای آینه ی قدی عکس گرفت.

شرایط مراسم به گونه ای بود که هیچ جایگاه ویژه و خاصی برای خبرنگاران و عکاسان فراهم نبود و این مسئله و هجوم مردم پوشش خبری را بسیار سخت تر می کرد.

هیچ یک از خبرگزاری ها اجازه ی ورود و عکاسی و تهیه خبر از بک استیج نداشتند و فقط عکاسان خود مجموعه تهیه کننده ی آلبوم در این بخش حضور داشتند و حتی به درخواست خبرنگاران مبنی بر مصاحبه ی چند دقیقه ای با مهدی یراحی و مجید عبدی تهیه کننده ی این آلبوم جوابی داده نشد.

با تمام این تفاسیر یراحی امروز در مقابل حضور چشم گیر هوادارانش چهارمین آلبوم خود را رونمایی و منتشر کرد، به گفته ی خود این هنرمند بزودی تور کنسرت های آلبوم جدیدش را آغاز خواهد کرد.

گزارش: حانیه امین  آبادی

عکاس: امین پژوهنده