شب گذشته ۱۳ اردیبهشت ماه، اشوان که رکورد قابل توجهی در فروش بلیط کنسرت را در کارنامه ی کاری اش دارد طی دوسانس و پس از مدت ها به دیدار هواداران تهرانی خود رفت.

این کنسرت که به همت شرکت هنری《آوای دوران》به مدیریت سمیه کاویانی و تهیه کنندگی رسول ترابی در سالن نمایشگاه بین المللی تهران به روی صحنه رفت علاقه مندان به سبک و هنر این خواننده ی جوان را به سالن کنسرت کشاند.

اشوان با اجرای محبوب ترین قطعات خود مانند: “بهت مریضم، حواست نیست، شمعارو روشن کن، بعد من، چه خوبه حالم، چرا گریه کردم و تولدت مبارک” نبض هوادارانش را بدست گرفت.

“من آدم رویای تو نیستم” تازه ترین قطعه ی اشوان برای اولین بار در تهران اجرا شد که با استقبال بی نظیری از سمت اشوانی ها روبرو شد.

تک نوازی گیتار توسط اشوان در اجرای قطعه ی “بهت مریضم” از سورپرایزهای این اجرا بود که هواداران این هنرمند را به وجد آورد.

 اشوان که مدت هاست قول انتشار آلبوم خود با عنوان “بهت مریضم” را به طرفدارانش داده بود درباره ی این وقفه ی چندماهه گفت: من واقعا شرمنده ی شما طرفدارانم هستم که با وجود تمام بدقولی های من در خصوص انتشار آلبوم باز هم پشت من هستید.

به گفته ی اشوان تاخیر در انتشار آلبوم بهت مریضم به علت وسواس این هنرمند در تنظیم دوباره ی برخی از قطعات بوده و به زودی به تهیه کنندگی شرکت آوای دوران و رسول ترابی منتشر خواهد شد.

اما در قسمت هایی از کنسرت اشوان به جبران این تاخیر چندماهه از موزیک ویدیوی تازه ترین قطعه ای که در دست تهیه دارد رونمایی کرد که با استقبال هوادارانش روبرو شد و اشوان به طرفدارانش قول انتشار این قطعه را در روزهای آتی داد.

“علی شمس”، “نیما شعبان نژاد” و “ترانه مکرم” از میهمانان این اجرا بودند.

این کنسرت به رهبری “نیما رمضان” و با همراهی گروه زهی و اعضای گروه اشوان به ترتیب: ” آرش سعیدی”، “مهرداد داربوکا”، “برنا شفیع زاده”، “اشکان آبرون”، “ساسان هاشمی” و “مصطفی شعبانی” به روی صحنه رفت.

گفتنی است اشوان ۲۵ اردیبهشت ماه نیز در تهران و در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران به روی صحنه خواهد رفت.

 
گزارش:حانیه امین آبادی
 
در ادامه میتوانید عکس های“حانیه امین آبادی” را از این اجرا ببینید: