محسن یگانه که این روزها با تمدید بیش از پیش کنسرت هایش به آقای سولد اوت معروف است اولین اجرای اردیبهشت ماهی خود را در سه روز ۵، ۶و ۷ اردیبهشت و طی شش سانس متوالی و در مقابل هواداران تهرانی خود به روی صحنه برد.

این کنسرت که در واقع راند اول از اجراهای این خواننده ی اردیبهشتی بود با اجرای قطعات پرطرفداری مانند “باور کنم، دوست دارم، هوایی شدی، اینجا جای تو نیست، دو راهی، هیشکی نمی‌تونه بفهمه، نرو، کویر، رگ خواب، چقدر دیر، درکم کن، نشکن دلمو، آخه دل من ونباشی” و ریمیکس هایی از چندین قطعه ی خاطره انگیز یگانه همراه بود که با استقبال پرشوری از سمت طرفداران وی روبرو شد!

“بهت قول میدم” قطعه ی پرطرفداری که یک سالی از انتشار آن میگذرد و محسن یگانه با پخش موزیک ویدیویی از اجرای آنپلاگد آن، این قطعه را به سوگولی طرفداران در کنسرت هایش تبدیل کرده مثل همیشه با تشویق حضار دوبار اجرا شد و در فواصل برنامه یگانه از هوادارانش برای استقبال بی نظیرشان از این آهنگ تشکر کرد.

“پا به پای تو”، تازه ترین قطعه ی محسن یگانه که با دو ورژن الکتریک و آکوستیک پخش شد نیز به صورت آنپلاگد و با همراهی اعضای گروه محسن یگانه اجرا شد.
یگانه که از همان ابتدای فعالیت هایش همه او را با گیتارش می شناختند این روزها باز هم با تک نوازی در کنسرت هایش رگ خواب هواداران خود را در دست گرفته است.

در این اجرا اعضای گروه یگانه به ترتیب:
میلاد پرقوه(پیانو و کیبورد), وحید قاسمی (پرکاشن), شایان مجیدی (گیتار الکتریک), سعید علیرضانی (گیتار باس), وحید عویدی (گیتار اسپانیش), محمدرضا زارعی (ویولن)، محمد زرنوش (کلارینت و ساکسوفن) و رادین رفیع زاده (درامز) یگانه را همراهی می کردند.

بدین ترتیب راند اول کنسرت های این خواننده ی اردیبهشتی در تهران با موفقیت به پایان رسید و گفتنی است ۱۶، ۲۱ و ۲۲ اردیبهشت ماه هم یگانه مقابل تهرانی ها به روی صحنه خواهد رفت.

گزارش: حانیه امین آبادی

گزارش ویدیویی این کنسرت در کانال تلگرام ساز و قلم

در ادامه می توانید عکس های حانیه امین آبادی را از این کنسرت مشاهده کنید: