محسن یگانه در ششمین روز از اولین ماه سال جدید پس از چند وقت دوری از برج میلاد با “پا به پای تو” به روی صحنه ی برج میلاد برگشت.

این کنسرت با قطعه هوایی شدی شروع شد و محسن یگانه به روی صحنه آمد.

بلافاصله بعد از سلام و احوال پرسی وی قطعات نخواستم،دلسرد،رمیکس آخه دل من و بمون ، کویر ، وابستگی ، نباشی ،خاطره بازی را اجرا کرد.

اوایل کنسرت جو آرام بود ولی بعد از اجرای چند قطعه تماشاچیان انرژی گرفته و تا آخر کنسرت بعد از هر قطعه به صورت جیغ و دست هیجان خود را نشان میدادند که این مسئله تعجب محسن یگانه را برانگیخته بود.

در فواصل برنامه و قبل از اجرای قطعه بهت قول میدم ، یگانه توضیح داد که عده ای فقط برای شنیدن و دیدن  اجرای این اهنگ به کنسرت آمده اند و مثل ویدئو منتشر شده ی این آهنگ ، به صورت انپلاگد و به دلیل استقبال بی نظیر حضار آن را دو بار اجرا کرد.

کمی بعد نوبت اجرای آهنگ جدید رسید.
“پا به پای تو ” که قبل از عید منتشر شده بود و در کنسرت بسیار خواهان داشت که حتما اجرا شود نیز به صورت آنپلاگد اجرا شد.

سپس قطعات درکم کن،رگ خواب، نشکن دلمو،سکوت،خیابونا،رمیکسی از دوست دارم و باروبندیل،دیوار اجرا شد که در این میان آهنگ های شاد طرفداران بیشتری داشت.
یگانه در ادامه افزود:وقت نکردم از اول کنسرت باهاتون حرف بزنم خواستم بیشتر آهنگ اجرا کنم، سال جدید رو تبریک میگم و امیدوارم امسال براتون سال رسیدن به آرزوهاتون باشه.

و در آخر قطعات درکم کن و وابستگی را دوباره اجرا کرد.

در انتهای اجرا محسن یگانه دوباره از گروهش و مردم تشکر و سال خوبی را برایشان آرزو کرد.

در این اجرا میلاد پرقوه (کیبورد) ، وحید قاسمی (پرکاشن)، رادین رفیع زاده (درام)، شایان مجیدی (گیتار الکتریک)، وحید عویدی (گیتار بیس)، سعید علیرضایی (گیتار کلاسیک)،محمد زرنوش (کلارینت) و محمدرضا زارعی (ویولن) محسن یگانه را همراهی کردند.

همچنین این هنرمند در تاریخ ۶ و ۷ اردیبهشت نیز به روی صحنه برج میلاد خواهد رفت.

علاقه مندان برای تهیه ی بلیت به سایت
ایران کنسرت مراجعه کنند.

گزارش : بهار مینو

 
در ادامه با عکس های کیمیا دشتی همراه باشید