شیرازی ها برای یگانه سنگ تمام گذاشتند

محسن یگانه که پس از پشت سر گذاشتن تور کنسرت های خود در آلمان روز چهارشنبه به تهران بازگشت و خود را برای کنسرت ۲۶، ۲۷ و ۲۸ اسفند ماه شیراز آماده کرده بود.

شب گذشته و پس از برگزاری سانس اول این اجرا، یگانه با احساس مشکل در حنجره ی خود علیرغم تلاشش برای برگزاری سانس دوم این سانس لغو و این هنرمند به بیمارستان منتقل شد.

به گفته ی خود محسن یگانه مشکل تا حدودی رفع شده و این اتفاق ناشی از خستگی راه و تغییرات آب و هوایی است که با استراحت به بهبودی کامل خواهد رسید.

وی با انتشار متنی در صفحه ی رسمی اینستاگرام خود کلیات این اتفاق را توضیح داده و از هواداران شیرازی خود که فارغ از دغدغه ی لغو کنسرت شدیدا پیگیر حالش بودند تشکر کرد.

گفتنی است هنوز برگزاری کنسرت ۲۷ و ۲۸ اسفند ماه شیراز صد در صد نیست و به زودی آخرین اخبار از برگزاری یا عدم برگزاری این کنسرت متعاقبا و از طریق خود یگانه به اطلاع هوادارانش خواهد رسید.
 
متن پست محسن یگانه بدین شرح است:
 .
سلام به دوستای شیرازی عزیزم
ممنون که در برابر اتفاقی که برای حنجره م افتاد با صبر زیاد واکنش موندگاری از خودتون توی ذهن من به یادگار گذاشتید.
این اتفاق غافلگیر کننده بود اما پیش میاد، راه های پیش گیری هم داره اما نمیشه ازش به طور کامل فرار کرد..بعد از کلی پرواز و بی خوابی و سرما و گرما پیش میاد، ولی زمانی که بیمارستان زیر سرُم و تزریقات بودم نگرانیم این بود که حالا مردم رو چجوری قانع کنیم که این اتفاق واقعا افتاده .. چون من هیچ وقت اهل شلوغ کردن ماجراهام نبودم و نیستم، اما گاهی سکوت کردن موجب بد گمانی میشه و یه عده به کلیات یک قضیه شک میکنن و این رو در گذشته تجربه کردم .. فکر میکردم اوضاع جالبی نمیشه،
اما راستش رو بخواید این چند وقت یکی اتفاقی که برای اجرای شهر بم افتاد و یکی هم اتفاقی که برای اجرای امشب، تصاویر به شدت موندگاری توی ذهن من درست کردن..از اون آدمایی که برای اجرای سانس دوم امشب توی سالن منتظر بودن تا من روی استیج بیام، تا جایی که من متوجه شدم شاید نهایتا ۴،۵ نفر پیگیر این بودن که تکلیف بلیتاشون چی میشه و بقیه پیگیر حال خودم بودن، که الان خوب هستم یا نه….! این اسمش رفاقته، این هیچ توضیح دیگه ای نداره.، ممنونم که انقدر هوای بنده رو دارید، مرسی که انقدر حواستون به من هست، من طوریم نیست، صدام یه کم طوریش شده بله.. اما این هم برای همین یکی دو شبه .. و امیدوارم طولانی تر نشه، امیدوارم فردا شب بتونم روی استیج باشم و ببینمتون.. تا فردا ظهر وضعیت مشخص میشه و بهتون خبر میدم که میتونیم برگزار کنیم یا نه ..
تا دلتون بخواد آمپول و قرص و دارو نوش جون کردم، جاتون خالی …
نمیدونم چطور ازتون تشکر کنم، هم از شما و هم از دوستانی که سانس اول گرفتگی صدای منو تحمل کردن.. برای یه عده از عزیزان سوال شده که چرا سانس اول رو خوند ولی سانس دو رو نه، به این علت بود که سانس اول خودم هم سورپرایز شدم و زمانی متوجه مشکل حنجره شدم که روی استیج حاضر شده بودم و تا قبلش همه چیز نسبتا خوب بود.. روی استیج رفتم و باید با همون اوضاع ادامه میدادم، جمعیت کنسرت تهران شاید سه برابر این جمعیت بود اما شور و حالی که مردم شیراز داشتن اصلا و ابدا دست کمی از کنسرت تهران نداشت.. این تصاویر موندگاره، اینا باعث میشه از بعضی شهرها نه به واسطه تبعیض بلکه به خاطر حس و حال عجیبی که تو ذهنت به جا میذارن خاطرات موندگاری داشته باشی و دلت بخواد دست پر از اون شهر خارج شی..
دوستتون دارم
محسن یگانه
.

 

تنظیم:حانیه امین آبادی