غوغای چارتار با قطعات آلبوم دریا کجاست و باران تویی در فضای برج میلاد

گروه چارتار با اجرای بهترین قطعات از آلبون جدیدشان بنام دریا کجاست ؟ و آلبوم محبوب باران تویی فضای دلنشینی برای هواداران خود رقم زد .
این گروه از سال ٩٠ فعالیت خود را با آلبوم باران تویی و جاده می رقصد آغاز کرد و در دل و جان مخاطبان خود راه یافت و پس از آن با آلبوم دریا کجاست که به تازگی منتشر شد  توانست دوباره موج جدیدی از حال و هوای خاص خود را بین هوادارانش ایجاد کند .

چارتار تلفیقی از موسیقی الکترونیک و آواز ایرانی است که اشعارش از ادبیات و موسیقی کلاسیک بهره می گیرد .

اعضای گروه :
آرمان گرشاسبی – خواننده / آرش فتحی – ترانه سرا / آیین احمدی فر – تنظیم کننده / آرش مقدم – درامز / دارا دارایی – گیتار بیس / حمزه یگانه – کیبورد / فرزاد فخرالدینی – گیتار الکتریک / شایان ریاحی – پرکاشن / آرین قیطاسی – ابوآ / آیدین ترکیان – کمانچه
این برنامه به همت موسسه فرهنگی هنری ققنوس و تهیه کننده محترم جناب آقای محمد حسین توتونچیان ، نوزدهم و بیستم بهمن ماه ٩۶ طی ۴ سانس در مرکز همایش های برج میلاد به روی صحنه رفت .
 آرمان گرشاسبی در اولین سانس شب دوم ، رضایت خود را از شور و همراهی تماشاچیان اعلام کرد و برای ابراز تشکر ، بخشی از قطعه مرا به خاطرت نگه دار را با همراهی هوادارانش زمزمه کرد .
هم چنین قطعه چشم بی برابر را برای حادثه پلاسکو  اجرا کرد و اعلام کرد اکثر قطعات آلبوم دریا کجاست ؟ ، جنبه اجتماعی دارد .
در آخر از حضار خواست تا ایستاده ٣ قطعه پایانی را که به انتخاب خود دوباره اجرا کرد ، همراهی کنند .
عکس و خبر : زنبق طبیب زاده حکیمی